KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Дитячі манежі
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Дитячі манежі

Дитячі манежі

Дитячі манежі КІНД - повна безпека малюка!

Коли малюки зовсім трохи підростають, приходить час купити для них дитячі манежі. Це - істина, яку знають всі батьки. Але далі вже їх уподобання кардинально різняться: одним подобаються каркасні моделі з натягнутою, немов вітрило, тканиною або сіткою, інші ж зупиняють вибір на більш довговічних і, безумовно, більш безпечних манежах для діток з натурального дерева. Якщо Ви відводите собі місце у другой групі, ласкаво просимо в світ дитячих меблів німецької фірми КІНД!

Зручні дитячі манежі

Цю якість оцінять всі батьки, які змушені неодноразово піднімати дитину з манежу і саджати його туди, значно напружуючи м'язи спини. Наші дитячі манежі з висококласної деревини берези сконструйовані таким чином, що дно в них легко піднімається або опускається на той рівень, який необхідний Вам саме в поточний момент. Чи це дрібниця для батьків малюка, які часом, змінюючи один одного, крутяться навколо дитини цілу добу? Питання риторичне, звичайно ж. Дуже зручні дитячі манежі з дерева - це далеко не дрібниця.

Дитячі манежі з дереваДитячі манежі з натурального дерева

Еталон безпеки

В Україні нині важкувато знайти меблі, чиї виробники повністю піклуються про дитяче здоров'я. Наші дерев'яні дитячі манежі є дуже рідкісним виключенням з правил. Вони створені з розумом, з урахуванням усіх вимог до меблів для маленьких діток:

  • зроблені з натурального дерева (берези, яка найкраще підходить для таких цілей, оскільки вона взагалі не дає відколів і скалок)

  • міцність деревини обумовлює дуже тривалий термін служби цих манежів

  • ретельно відполірована поверхня покрита воском (не страшна ніяка алергія!)

  • дані дитячі манежі для малюків - це стабільна конструкція, яка від «а» до «я» опрацьована істинними професіоналами - німецькими конструкторами дитячих меблів

  • на відміну від каркасних моделей з тканинною основою, наші дитячі манежі з натурального дерева ніколи не складуться в невідповідний момент і не порвуться, травмувавши дитину. Це дитячі меблі, купивши які Ви завжди будете впевнені в тому, що ваш малюк не піддається небезпеці.

Дерев'яні дитячі манежі без дна - ігрові манежі

А даний варіант ідеально підходить в тому випадку, якщо Ви переносите малюка за собою з кімнати в кімнату. Це найдоступніший варіант дитячої огорожі. Встановивши дитячі манежі для малюків в будь-якому, навіть найменшому куточку, і підстеливши на підлогу м'яке покривало, Ви зможете віддаватися своїм справам в той час, як Ваші діти будуть грати і безпечно пізнавати цей світ.

Дитячі манежі для малюківДерев'яні дитячі манежі

Дитячі манежі за ціною виробника

Це - приємний нюанс замовлення у нас товарів для дітей. Ми є виробниками власних оригінальних меблів, і ми вирішили відмовитися від послуг посередників - заради того, щоб Ви мали вигідну ціну, відмінний сервіс та товари прямо зі складу. Ми не граємо в ігри зі своїми Клієнтами, ми не морочимо їм голову неіснуючої інформацією, ми чесні, відкриті і завжди доступні.

Хочете купити дерев'яні дитячі манежі на вищевказаних умовах? Тоді просто зателефонуйте нам!

Дитячі манежі КІНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google