KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Ліжко трансформер
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Ліжко трансформер

Ліжко трансформер

Ліжко трансформер - дитяче ліжко на всі випадки життя

«Ліжко трансформер». Ні, шановні кіномани й шанувальники американського фільму «Трансформери», вона в інопланетного робота чи не перетворюється. Ліжко трансформер від нашої фірми КИНД - це підліткова ліжко, але звичайної назвати її язик не повертається. Тому що це класна річ.

Молода сім'я - це в 99% відсотках випадків маленька квартира і не настільки великі доходи, щоб купити щось побільше. У родині з'являється перша дитина. Все чудово. Але з появою другої дитини батьки вже перебувають в розгубленості. Як розмістити на невеликій площі два ліжка, не кажучи вже про інших меблів? І тут на допомогу приходимо ми - виробнича фірма КИНД. Наша ліжко трансформер ідеальна для обладнання невеликих дитячих кімнат. Та й у великих кімнатах вона заощадить місце, адже простора, що не заставлена донезмоги дитяча - це найкращий варіант інтер'єру для дитини.

ліжко трансформер

Вибір на будь-який смак

Наша ліжко трансформер випускається в чотирьох варіаціях і, природно, у чотирьох цінових діапазонах. Це дитяча ліжко «Турм» базис - власне, просто сучасна підліткова ліжко німецької якості. Наступний щабель трансформування даної моделі - напіввисоке ліжко трансформер зі сходами, під яку Ви зможете розмістити щось за бажанням (шафки, полички). Третя комплектація ліжка «Турм» - ліжко горище. Під неї вже без проблем увійде навіть дитяча парта зі стільцем. І останній варіант розрахований на двох дітей - це двох'ярусне ліжко трансформер.

Дитяче ліжко трансформер     базис напіввисокі ліжко трансформер        Ліжко горище трансформер

Залежно від того, скільки у Вас дітей і скільки вільного місця в дитячій кімнаті, Ви зможете вибрати в нашому каталозі ліжко трансформер саме тієї моделі, яка потрібна саме Вам. Погодьтеся, це зручно.

Що стосується якості цих ліжок, то тут ми не збираємося змінюватися. Воно традиційно для КИНД. У цьому переконалися тисячі наших клієнтів, і Ви вже сьогодні можете стати наступним.

А тепер про ціну на ліжко трансформер. Це дитячі меблі, створена з якісного матеріалу і німецької фурнітури за найвищими стандартами. Ви, звичайно ж, можете десь купити іншу гривень на 100 дешевше. Але чи варта така економія всіх нервів і розчарування, яке неминуче настане після цього?

Ручна перевірка якості

Що важливо, кожна наша ліжко трансформер проходить ручну перевірку якості. Цим займається відділ ОТК нашого підприємства. Кожна деталь ретельно оглядається. А по закінченні поверхню готового виробу обробляється виключно воском, і на Ваш суд представляється ліжко трансформер європейської якості.

детсклі ліжка трансформера     сходи трансформер       букова ліжко трансформер

Але це ще не все. Замовивши ліжко трансформер у нас, Ви не зіткнетеся з звичайними для інтернетівського простору проблемами покупців. Ми всі беремо на себе: перевірку повній комплектації, оформлення доставки, гарантійне обслуговування. Нам не потрібно нагадувати про те, щоб ліжко трансформер була доставлена вчасно. Ми відповідально підходимо до справи.

Знаєте, є такий вислів: спочатку ти працюєш на славу, а потім слава працює на тебе. Саме так будується бізнес в Європі. Саме так будуємо свій бізнес ми. Нам нічого приховувати від Вас - за нас говорить наша продукція. Ми пропонуємо Вам відкритий діалог на рівних. Діалог, від якого виграють усі.

Отримайте всю інформацію. Телефонуйте!

Дитячі меблі КИНД


 

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google