KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Набір дерев'яних кубиків
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Набір дерев'яних кубиків

Набір дерев'яних кубиків

Набір дерев'яних кубиків: прості речі для розвитку малюків

Ви помічали, наскільки швидко набридають малюкам стандартні дитячі іграшки? Нехай вони навіть стократ дорогі, і м'які, і суперсучасні, але через тиждень-другий постійних ігор до більшості з них дітвора кілька байдужіє. Тому ми пропонуємо Вам вибрати для своєї дитини наш набір дерев'яних кубиків - оскільки щось більш креативніше, ніж вони, важкувато розшукати. Скажете, цей набір дерев'яних кубиків занадто простий для навчання малюка, для його стрімкого розвитку? А ось і ні. Задумайтесь хоча б на хвилинку.

Набір дерев'яних кубиків для дітейНабір дерев'яних кубиків для малюків

Набір дерев'яних кубиків: кожен день щось нове

Сьогодні Ваш малюк перетворить цей набір дерев'яних кубиків в найвищу телевізійну вежу (яка, звичайно ж, із задоволенням буде зруйнована самим «архітектором»). Завтра ці кубики започаткують будівництво дому або паровозика. А вже через тиждень цей цікавий набір дерев'яних кубиків може перетворитися стараннями малюка у велику фортецю для його бездомних солдатиків, чи красивий палац для життя-буття решти іграшок. Крок за кроком, від простого - до складного, малюк непомітно для Вас буде розвивати мислення, прораховувати свої кроки, бачити їх наслідки, та й просто насолоджуватися процесом гри. Простий набір дерев'яних кубиків, немов не менш прості цеглини в реальному будівництві, стане основою для величних будівель, побудованих руками Вашої дитини.

Набір дерев'яних кубиків в дитячу кімнату

Набір дерев'яних кубиків з натуральної деревини

При подібній купівлі тішить те, що Ваш малюк не буде стикатися ні з чим небезпечним для його здоров'я. Наш набір дерев'яних кубиків - це виключно натуральні, природні матеріали, в них немає ні фарб, ні лаків, здатних завдати серйозної шкоди Вашому малюку. Вибираючи його, Ви вибираєте чистоту і дитяче здоров'я.

Доставка по всій Україні

Даний набір дерев'яних кубиків буде доставлений в будь-який куточок України з першим же Вашим проханням. Для нас дрібниць не буває, тому цей набір дерев'яних кубиків отримає такий же супровід, як і при великих покупках дитячих меблів в КІНД. Сервіс в нашій компанії залишається традиційно європейським, тому телефонуйте і замовляйте набір дерев'яних кубиків для малюка з посмішкою!

Занадто простий набір дерев'яних кубиків?

Дозволю собі висловити власну думку і не погодитися з цим твердженням, оскільки критерії «просто-складно» відносно діток дуже розпливчасті. На моїй пам'яті є дуже яскравий показовий момент. У звичайній родині ріс тихий хлопчисько. Батьки купували йому все, що тільки могла побажати дворічна дитина: і яскраві здоровенні пожежні машини, і різні паровозики, літаки, поліцейські авто. А потім хапалися за голову, оскільки прямо в день покупки все куплене безжально розбиралось (або розламувалось, якщо розібрати не виходило). Трати, нерви, сльози малюка, який не міг знайти те, що було б йому цікаво. І раптом серед домашніх речей він знаходить... старий, нікому не потрібний годинник, звичайний радянський будильник! Ви, можливо, посміхнетеся, дізнавшись, з якою насолодою малюк копався в його запчастинах годинами. Складав їх і знову розбирав.

Проста річ, прості ігри... А в підсумку він виріс, з лету вступив до університету і став чудовим компьютерщиком, богом в конструюванні комп'ютерної техніки. І вже років 20 щоденно копається в простих деталях, легко і просто складаючи з них «розумні» машини. Ось така проста історія з реала про дуже прості речі :)

Тому дайте шанс своїй дитині - замовте для неї розвиваючий набір дерев'яних кубиків від КІНД!

Набір дерев'яних кубиків КІНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google