KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Купити ліжечко
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Купити ліжечко

Купити ліжечко

Купити ліжечко не таку, як у всіх? У нас завжди є, що Вам запропонувати!

Багато батьків виходять в мережу з надією швидко знайти і купити ліжечко для свого малюка. Але вже через кілька хвилин у них починається тиха паніка. Занадто багато одноманітних пропозицій дитячих меблів в інтернеті. Занадто багато однакових вигуків про те, яка у них меблі «краща» і «якісна» (хоча цього вже ніяк не скажеш на перший погляд). Суцільний галас, як на киплячому турецькому базарі, а толку - нуль. Як же зробити правильний вибір і купити ліжечко, яка на довгі роки стане затишним місцем відпочинку малюка?

купити дитяче ліжечко

Відповідь на це питання є. Наша фірма, чия діяльність ось уже 15 років пов'язана з серійним виробництвом незвичайної дитячих меблів - меблів, яка популярна в Україні та Німеччині, пропонує Вам купити ліжечко для дітей «Тура».

Вона так не схожа на стандартну меблі

Що тільки не зустрінеш зараз в інтернеті ... У бажанні купити ліжечко для свого малюка, деколи хочеться «грюкнути дверима» (в сенсі, вийти з сайту і навіть вимкнути в серцях монітор), оскільки пропозиції там деколи розраховані незрозуміло на кого. Ви теж втомилися від таких пропозицій? Тоді придивіться уважно до нашого. Ліжечко «Тура» від німецької фірми КИНД розрахована насамперед на довготривале користування. У ній Ви не знайдете ні єдиного «слабкої ланки».

деталі дитячого ліжечка           дитяче ліжечко з дерева

  • Матеріал - масив деревини бука та берези.

  • Кожна робити ретельно оглядається і обробляється тільки натуральним воском.

  • Ліжечко з дерева «Тура» - це наша власна розробка. Над нею працювали конструктори з Німеччини, а остаточно огранили цей «діамант» дитячих меблів при серійному виробництві. І купити ліжечко оригінального дизайну і якості Ви можете з перших рук тільки в нашому інтернет-магазині фірми КИНД.

  • При виробництві ми використовуємо тільки деревину листяних порід і тільки перевірену роками німецьку фурнітуру. Ми ніколи не економимо на здаються «дрібниці».

Маленькі «родзинки»

Якщо Ви захочете купити ліжечко дитячу, виділивши її в певному кольорі, Ви можете замовити «Туру» з незвичайними кольоровими лампасами на ніжках. Смарагд, колір червоного вина, синій або золотий - лампаси будь-якого з цих кольорів безсумнівно зроблять ліжечко ще більш привабливою зовні. Використовувані в цьому випадку фарби абсолютно безпечні.

купити дитяче ліжечко з лампасами

Що Ви ще отримаєте, захотівши купити ліжечко у нас?

Плюсів насправді чимало. Купити ліжечко німецької якості з доставкою в будь-яку, навіть саму віддалену точку України. Купити ліжечко з дерева за ціною виробника - без стандартних віртуальних націнок всяких перекупників. Купуючи у нас, ви будете спілкуватися саме з тими людьми, які справили дитячі меблі. Які знають про неї все - і поділяться з Вами усією можливою інформацією по першому ж прохання. І крім цього:

  • Гарантія виробника. Найповніша і реальна.

  • Миттєвий відгук на будь-яке прохання Клієнта.

  • Європейський сервіс. Це для нас не пустий звук - просто ми не вміємо працювати по-іншому.

Хочете купити ліжечко від німецького виробника? Тоді не витрачайте свій час - телефонуйте нам і зробіть це!

Дитячі ліжечка КИНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google