KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Ліжко горище з дерева
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Ліжко горище з дерева

Ліжко горище з дерева

Ліжко горище з дерева від КІНД - вирішення багатьох проблем

Всім, напевно, відоме прислів'я: «Маленькі дітки - маленькі бідки». А й справді: чим старше стають наші діти, тим більше проблем звалюється на батьківські плечі. І однією з них, за наявності декількох дітей, є те, як розмістити в дитячій кімнаті всі необхідні меблі. Кімнати-то, у більшості молодих сімей, аж ніяк не великі... Якщо Ви спантеличені вибором дитячого ліжка, і якщо вільне місце в дитячій кімнаті є і для Вас великою проблемою, зверніть свою увагу на ліжко горище з дерева від КІНД. Адже його наявність вирішить кілька вельми нагальних проблем.

Сучасне ліжко горище з дерева

Дана модель є однією з похідних серії дитячих ліжок нашого виробництва під назвою «Турм». Це дитяче ліжко горище з дерева при бажанні батьків легко трансформується в інші види ліжок: в односпальне ліжко, напіввисоке або двоярусне, тобто воно є універсальними дитячими меблями на всі випадки життя. Конструкторське бюро нашої компанії розташовано в Німеччині, тому дане ліжко горище з дерева продумане по найостаннішої дрібниці. Піднесене спальне місце дозволяє звільнити достатньо місця для того, щоб розмістити під ним, наприклад, ігровий куточок для дитини. Діти люблять такі затишні куточки, і Ваш малюк буде радий подібній можливості. Крім цього, під такий ліжком можна розвісити полички для приємних дитині дрібниць, поставити стелажі і шафки, і навіть встановити парту зі стільцем. У кожному разі, це ліжко горище з дерева для дітей значно додасть затишку кімнаті Вашого малюка і забезпечить йому дуже комфортне місце для відпочинку, ігор та занять.

Ліжко горище з дерева для дітейЛіжко горище з дерева для малюківЛіжко горище з дерева в дитячу кімнату

Ліжко горище з дерева: ні краплі хімії

Нинішня екологія - це справжня біда. Повітря в містах просякнуте всякою промисловою гидотою і вихлопами, вода не витримує ніякої критики, а продукти харчування найчастіше є похідною хімічної промисловості. Розумні батьки намагаються звести до мінімуму всі ці чинники і, облаштовуючи кімнату для своїх дітей, вибирають екологічно чисті дитячі меблі від КІНД. Наше ліжко горище з дерева створене з кращої натуральної деревини (бука і берези). Його поверхні оброблені натуральним воском, а не лаками і фарбами, як у підвальних «побратимів». Ліжко горище з дерева від КІНД - це «живі», абсолютно чисті і стильні меблі, які збережуть здоров'я Ваших малюків.

Дитяче ліжко горище з дереваЛіжко горище з дерева сходи

Німецькі меблі для дітей безпосередньо від виробника

Як же замовити це висококласне ліжко горище з дерева і отримати при цьому максимум переваг? Відповідь на це питання Ви вже знайшли: замовте його безпосередньо у нас, у виробника, і Ви нарешті зрозумієте, що то таке - європейський сервіс при німецькій якості меблів для дітей. Не зв'язуйтеся з неофіційними посередниками, не ризикуйте своїми грошима. Купуючи цікаве ліжко горище з дерева саме у нас, Ви без сумнівів отримаєте:

  • професійний супровід Вашого замовлення на всі 100%;
  • повноцінну гарантію на дане ліжко горище з дерева;
  • сервіс від КІНД, унікальний для України;
  • доступ до всієї актуальної інформації про наші дитячі меблі;
  • розумну ціну без націнок посередників.

Ліжко горище з дерева від КІНД здивує Вас найвищою якістю і добротністю, телефонуйте, щоб замовити його!

Ліжко горище з дерева КІНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google