KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Ліжечка з масиву
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Ліжечка з масиву

Ліжечка з масиву

Переваги покупки ліжечка з масиву від КИНД

Як відомо, масив дерева - це на всі 100% натуральна деревина. Меблі, створена з масиву, по праву вважається еталоном якості і довговічності. Такий меблями насолодитеся не тільки Ви, але й Ваші діти, й онуки, якщо вона перейде їм у спадок. Тому дитячі ліжечка з масиву будуть прекрасним придбанням у дитячу кімнату.

ліжечка з масиву

Але проблема в тому, що знайти в Україні реальна пропозиція нормальної дитячих меблів - це величезна праця. На вигляд начебто меблів вистачає, але коли придивишся до якості, до умов продажу, до термінів гарантії та іншим важливим нюансам, виявляється, що і вибирати-то не у кого. Але німецький виробник дитячих меблів КИНД - це явне виключення з правил. Саме у нас Ви можете придбати для своїх дітей ліжечка з масиву за умовами для покупців, які не піддаються критиці.

Ліжечка з масиву «Тура»

Але насамперед - про саму ліжечку. Розроблена конструкторами з Німеччини, вона є яскравим прикладом того, як виріб, зроблене людськими руками, може увібрати в себе дух нації-виробника. Стильність і зовнішня стриманість, непомітна краса і пророблена до найдрібніших дрібниць функціональність - це те, що виділить наші ліжечка з масиву з ряду навіть «самих-самих» дитячих ліжок. Крім цього ліжечка з масиву «Тура» мають чимало інших індивідуальних особливостей, які цінуються покупцями:

ліжечко з масиву дерева        ліжечка з масиву бука  

  • При їх виробництві використовується масив бука та берези. Незвичайне поєднання даних сортів деревини робить ці ліжечка з масиву не тільки красивими, але і дуже міцними, довговічними, що дозволить користуватися ними кільком поколінням малюків.

  • Поверхня благородної деревини ретельно відшліфована і оброблена натуральним воском. Такими ліжечками з масиву можуть абсолютно без побоювання користуватися діти з важкими алергіями і ослабленим імунітетом. Це здорова дитячі меблі.

  • Ліжечка з масиву від КИНД - це ще й поєднання сучасного стилю і натуральних матеріалів, що дозволить їм влитися в будь-який інтер'єр дитячої кімнати.

  • Спальне місце в таких ліжечках досить масивне: 70 на 140 сантиметрів, тобто ця покупка буде покупкою дитячих меблів на багато років.

  • Ретельний, буквально ручний контроль якості на кожному етапі виробництва. Ми розуміємо, наскільки важливим є якість дитячих ліжечок, адже від цього залежить здоров'я, зручність і повноцінний відпочинок дитини. І робимо все від нас залежне, щоб Ви могли придбати ліжечка з масиву з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Ліжечка з масиву з кольоровими лампасами

Залежно від інтер'єру дитячої кімнати і переваг дітей, наші ліжечка з масиву можуть бути виділені оригінальними кольоровими лампасами на ніжках. Вибрати їх Ви можете з декількох кольорів (червоне вино, золотий, синій і смарагд), для цього просто вкажіть вибраний колір при замовленні.

Дитяче ліжко з масиву кольорова

Купувати легко і зручно

І без зайвих переживань. Цим ми відрізняємося від всіх інших продавців дитячих меблів. Всі наші моделі завжди є на складі, тобто Вам ні в якому разі не доведеться чекати свого замовлення. Гарантія, повна комплектація, доставка, проста збірка виробів - все це робить покупку дитячих меблів нашої фірми простою і приємною. І, звичайно ж, не варто забувати про німецький сервісі для наших Клієнтів: замовлення на 100% знаходиться в одних руках, що абсолютно виключає для покупців небудь неприємності.

Не ризикуйте купувати кволі підробки - замовляйте довговічні ліжечка з масиву у виробника дитячих меблів КИНД!

Дитячі ліжечка КИНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google