KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Дитячий стелаж
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Дитячий стелаж

Дитячий стелаж

Дитячий стелаж для книг і іграшок Вашої дитини

«Життя має бути наповнене книгами, які наповнені життям», - написав колись любитель літературних мініатюр Аврелій Марков, і був повністю прав. Особливо це стосується тих сімей, де підростають діти. Хіба можливо стати по-справжньому розумною людиною, не читаючи книги? Хіба можна навчитися відрізняти добро від зла, кепське від світлого, час від часу не відкриваючи ці сторінки, що так чарівно пахнуть? Бачили Ви хоча б раз людину, що не читає, яка доміглася успіху і стала самодостатньою особистістю? Ні, ні і ще раз ні. Це нереально. Де купити книги, всі ми, звичайно ж, знаємо, але куди їх поставити в дитячій кімнаті? А ось на це питання повністю відповідає вся наша лінійка книжкових полиць і стелажів. Придивіться до них уважніше, вони дійсно коштують Вашого часу.

Дитячий стелаж з дереваДитячий стелаж з натурального дерева

Дитячий стелаж від КІНД

Ми розробили кілька моделей, які своєю практичністю і сучасністю задовольнять вимоги будь-яких покупців. Але якщо подані дерев'яний дитячий стелаж і книжкові полиці Вам з якихось параметрів не підійдуть, ми можемо виготовити для Вас дитячий стелаж з натурального дерева за індивідуальними розмірами. І зроблено це буде без додаткової націнки - просто зателефонуйте нам і обговоріть всі нюанси.

Дерев'яний дитячий стелаж: ніякої економії на матеріалах!

Як і всі дитячі меблі нашого виробництва, дитячий стелаж для книг виробляється виключно з натурального дерева найоптимальніших сортів (бука і берези). А це - натуральні, соковиті кольори в дитячій кімнаті і відчуття, немов сонце пройшлося по ній щедрим променем (навіть якщо за вікном хмари). Це запашний запах деревини, який тільки додасть Вашій дитині здоров'я. І, звичайно ж, це зручність, з якою даний дитячий стелаж для кімнати дитини прийме в свої обійми багато-багато книг, іграшки, предмети декору кімнати та багато іншого.

Дитячий стелаж для книг

Де придбати дитячий стелаж з натурального дерева?

Природно, краще всього такі речі купувати у реальних виробників дитячих меблів, а не у віртуальних перекупників. Замовте дитячий стелаж з дерева у нас, і Ви незабаром отримаєте його в своєму місті, заплативши ціну виробника (чи то пак, без націнок). Крім цього, наші Клієнти користуються ексклюзивними перевагами, які не доступні при замовленні в інших магазинах.

  • Дуже швидка доставка транспортною компанією в будь-яке українське місто

  • Неперевершений сервіс на кожному кроці - від замовлення дитячих меблів і до гарантійного обслуговування

  • Кваліфіковану відповідь на всі, без винятку, питання наших покупців

Стелаж на все життя

Наша продукція розрахована на довгий термін служби, тому цей зручний дитячий стелаж для книг дитина запросто зможе забрати до себе при навчанні в унівеситеті, та й після цього вона навряд чи захоче з ним розлучитися, адже «з коханими не розлучаються».

Зробіть вкладення в розвиток дитини - замовте дитячий стелаж для його улюблених книг!

Дитячий стелаж КІНД

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google