KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Нірвана » Дитячі столики
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Дитячі столики

Дитячі столики

 Дитячі столики. Гарантія якості

Зараз вже нікого не здивуєш фактом, що в дитячі сади батьки в Україні купують все - від мила і прального порошку до меблів. І якщо Вам випала незавидна доля вибрати дитячі столики в групу свого дитини, тут вже варто поспівчувати. Тому що меблевих сайтів в інтернеті - море, пропозицій дитячих меблів на них - океан, а вибирати-то там, по суті, нічого.

Дитячі столики

Не поставиш же в групу дитсадка або в домашню дитячу кімнату хитаються дитячі столики дикого кольору із пластику, та ще якщо стільниця вирізана у вигляді японського мультяшного монстрика Пікачу з жахливо перекошеної фізіономією! Та вже, а адже в інтернеті такі пропозиції дитячих меблів - далеко не рідкість ...

Фірма КИНД пропонує Вам інші дитячі меблі. Наші дитячі столики виготовлені з дерева і покриті воском. Їх висоту при потребі можна відрегулювати під різні вікові групи дітей, що ідеально і практично для використання в дитячому саду. Та й вдома, погодьтеся, приємно мати для малюків дитячі столики, висота яких «росте» разом з ними. Для трирічної дитини - одна висота. Підросли - підняли вище. І так аж до перших класів у школі.

Регульовані дитячі столики

Але в нашому каталозі представлені не тільки стійкі дитячі столики «растишки». Є і дуже незвичайні моделі, які також були розроблені співробітниками нашої компанії - німецькими дизайнерами. Наприклад, столик для ігор і столик для малювання. Бортики, нахил стільниці, підставки - все від першої до останньої деталі в них зроблено нами заради того, щоб діти грали в задоволення і повноцінно розвивалися.

Ваші вигоди від покупки в КИНД

Купивши дитячі столики у нас, Ви купите справжні меблі. Чи не пластиковий непотріб або дешеву підробку, а стійкі дитячі столики з дерева. Матеріал, фурнітура, дизайн, фортеця, безпека - все в них говорить про неукраїнське походження.

Вам не доведеться платити більше. Ми реалізуємо дитячі столики зі складу, і в цьому процесі неприйнятні ніякі посередники, які прагнуть тільки до заробітку і бояться будь-якої відповідальності. Нам вони не потрібні - ми не боїмося дивитися Клієнту в очі.

Ви нічим не ризикуєте. Повна гарантія на дитячі столики від фірми КИНД і страховий супровід Вашого замовлення під час доставки. Комплектація, гарантійне обслуговування протягом 13 місяців, будь-яке питання і будь-яка проблема вирішується нами без зайвих слів.

Дитячі столики з дерева         Дитячі столики з похилою стільницею  

Про нашу фірму

Хоча все це - всього лише сухі фрази ... Зрозумійте, що кредо нашої фірми, нашого невеликого колективу - це порядність. Ми не втюхати своїм Клієнтам що попало, ми не продаємо дитячі столики - підробки, аби заробити побільше. Ми - такі ж батьки, як і Ви. І ми з Вами хочемо одного і того ж - щоб діти отримували найкраще. Кращу освіту. Кращу чисту їжу. Меблі німецької якості. Щоб їм було комфортно і вони були щасливі. Ви ж хочете цього? Тоді нам справді по дорозі.

Про те, які самі дитячі столики ми виробляємо, детально розповідається тут.

Телефонуйте, і ми відповімо на всі виниклі питання.

Дитячі меблі КИНД

Р.S.

Зверніть увагу що сьогодні Ви можете зустріти в інтернеті дитячі столики схожі на наші. Це підробки наших конкурентів у яких просто немає власних ідей. Дешеві матеріали і нульовий сервіс це вся пропонована альтернатива. Зверніть увагу на деталі!


For more information, please visit website: kind.com.ua
Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google