KIND Дитячі дерев'яні меблі КИНД  
Русский Украинский
  
 
 
   » КІНД » Питання - відповідь » Питання - відповідь
      
Продукти КІНД
Соціальні мережі
 
Информация
Питання - відповідь

Питання - відповідь

Я отримаю своє замовлення?

У цьому Ви можете бути впевнені, більше того вся інформація про Ваше замовлення на 100% достовірна, це стосується особливо термінів доставки!
Ви купуєте зі складу реального виробника, наша адреса постійна, ми у відповіді за Ваше замовлення від А до Я - це без варіантів.
Зателефонуйте в транспортну компанію Інтайм міста Нікополя і поцікавтеся чи є фірма КИНД - Андрушенко СПД, що ми відправляємо і вже скільки років.

Наскільки зручна доставка мого замовлення?

Після оформлення замовлення ми надамо Вам повну інформацію і різні варіанти доставки. Ви виберете самий вигідний для себе варіант.
Адресна доставка - за невеликі гроші Ваше замовлення буде доставлений прямо на Вашу адресу.

Як і де помацати продукти «КИНД»?

Покупка меблів справу довіри. Скінчено хочеться подивитися на меблі в живу і провести рукою по дереву, відчути поверхню.
Ви можете приїхати безпосередньо до нас на фірму і ми розповімо і покажемо Вам всі цікаві моменти.
Працюємо над цим, Ви можете стати нашим представником!


Чому немає представництв в моєму місті?

Якісне обслуговування ми можемо гарантувати тільки працюючи безпосередньо від себе. Ми не даруємо виставкових зразків - і відповідно більшість магазинів відпадає. Реальної зацікавленості надати своїм клієнтам цікаву дитячу меблі мало хто хоче. Нам простіше відповідати за Ваше замовлення на 100% і гарантувати Вам повний сервіс з одних рук.
Вас зацікавили дитячі меблі КИНД?
Ви можете стати нашим представником у своєму місті, просто зателефонуйте нам і ми поговоримо про це!

Як довго чекати свого замовлення?

Терміни вказані на сайті актуальні і для нас крайні. Ви замовляєте дитячі меблі зі складу виробника - ми можемо гарантувати Вам ці терміни.

Німці, німецька фірма, що за маячня?

У штаті співробітників працюють німецькі інженери. Власник, який активно працює на фірмі, громадянин Німеччини. Німецька філософія ведення бізнесу в цілому.
Не варто говорити про німецьке обладнання, технології, комплектуючі - це «є у всіх». Європейське, просте і порядне ведення бізнесу в цілому з шефом який активно працює разом з колективом - це наша особливість.
Гаряча лінія до шефа, виникли проблеми? Пишіть на info@kind.com.ua вся кореспонденція читається офісом в Німеччині - вирішення питань Швидко і Коректно.

Купівля через інтернет? - Не довіряю!

Ми не інтернет магазин у однокімнатній квартирі! в якому надані віртуальні продукти! Виробничий комплекс фірми КИНД не змінює своєї адреси, ми не торгуємо продуктами яких немає у нас на складі.
КИНД це НЕ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН наші продукти реальні - Відвідайте нас і переконаєтеся в цьому!

Я купую кота в мішку?

НІ, у разі якщо Вам не сподобається Ваше замовлення за будь-яких причин, Ви можете повернути його нам протягом 3х тижнів назад. Нам не треба нічого пояснювати, дзвонити, нервувати, просто вишліть своє замовлення назад. Ми повернемо Вам гроші протягом 3х днів.
Це УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ користуйтеся своїм замовленням 3 тижні безкоштовно! Ось саме КОРИСТУЙТЕСЬ, не просто дивіться на нього в оригінальній упаковці, а відкривайте і користуйтеся, це запропонують Вам наші конкуренти??? Як Ви думаєте чому ні?
Таку пропозицію Ви будете шукати довго в просторі українського інтернету - МИ ВПЕВНЕНІ В ЯКОСТІ своїх дитячих продуктів!
Більше 3500 клієнтів сказали нам ТАК і СПАСИБО.


 

Current Reviews: 0
Write Review
Tell a friend about this information:  
Back
Корзина more
0 items
Авторизация
Welcome Guest!

E-Mail address:
Password:

 Password forgotten?
 Register now
Фирма "КИНД" это:

- СЕРВИС от А до Я с 2005г
- ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

- Покупка без посредников

- Более 6740 Клиентов

- Прямой контакт к шефу
- Возврат 30 дней
- Мы простые и надёжные
- Отвечаем за заказ на 100%

Конфігуратор парт

Конфігуратор парт
Вибери оптимальну парту
для дитини

Google